Új hozzászólás Aktív témák

  • dejo60

    csendes tag

    Most egy nagyon nehezet kérdezek: webif vagy luci?
    Tudom parancssor.
    De fogalmam sincs a lehetőségekről. A finomhangolásról nem is beszélve. Nem mindegy, hogy nekem kell kitalálni (azaz kemény munkával többnyire angol nyelvű oldalakon utánaolvasni), vagy elég csak egy pulldown menüből kiválasztani egy opciót, vagy egy checkbox listában kipiálgatni a szükséges dolgokat, vagy egy beviteli mezőbe beírnom a paramétert. (PL. SSID vagy felhasználói név és jelszó esetében) Mert ugye fejből begépelni egyesével egy konfigurációs fájlba a lehetőségeket és a paramétereiket sokkal macerásabb és könnyebb is elrontani. Így a kézi gépelést szeretném visszaszorítani egy-egy szkript írására, vagy mappa kialakítására.
    A webif vagy luci, kérdés jelentősége is itt van számomra. Melyik a teljesebb? Melyik a részletesebb a lehetőségek terén?
    A DD-WRT-t már használtam egy Asus WL520GU-n, és tetszett, hogy minden ott van szem előtt csak engedélyezni kell és/vagy be kell állítani azt amit használni akarok belőle.
    De úgy látom ha itt megszavaztatnánk a dolgot, akkor az OpenWRT lenne a győztes és a DD-WRT meg a Tomato lenne a második harmadik helyezett (talán nem ebben a sorrendben). Én ezt elfogadom, de webui-ra is szükségem van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák