Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KMT

    addikt

    válasz sutszi #3983 üzenetére

    g+n: Sajnos lehet, hogy akkor sem ok:
    [link]
    "An 802.11g network has a best-case useable bandwidth of around 25Mbps. 802.11n can move this up to anywhere between 50 and 100 Mbps. But if any 11g clients are also actively using the same radio on an 802.11n router, throughput for both will be reduced by more than half."

    Ha sem a Viber, sem a FreeVoip nem ment hibátlanul pont a routercsere után, ott én nem a programokra gyanakodnék. :)
    Nekem 3G-n teljesen jók ezek. Szóval eltérő tapasztaltaink vannak, úgy látom.

    Kismillió sebesség és jelszint tesztet csináltam mindkét frekin, de nem nagyon mentegettem el őket. De legalább megismertem a lakást ilyen szempontból. :) Úgyhogy ami kérdéses nekem, az az adapterek kérdése, illetve az open-wrt szükségessége.
    Mennyire egyszerű visszatenni a gyári fw-t utána?

    A modemsebességre a UPC-s topikban már érdeklődtem, de sokra nem jutottam. Lehet, hogy ennyit tud a net, végül is a garantált megvan. Vagy lehet, hogy a kábel, esetleg a laptop a hunyó?! :)
    (Inkább az aggaszt, hogy wifin csak megközelíteni lehet ezt, max közelről. Majd még megnézem, hogy kábelen mi jön ki a router-ből.)

Új hozzászólás Aktív témák