Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    válasz suste #14696 üzenetére

    Köszönöm a válaszod. :R

    Mostanában már nem nagyon volt időm ezzel foglalkozni, de zavarta a csőröm, hogy csak a TM külső elérés működik és az FTP nem, de ez is megoldódott. :K
    Viszont nincs valami jobb media megosztó lehetőség, ahol nem csak egyesével letöltve lehet megnézni a tartalmat, hanem lapozni is lehet a képek albumban? Már ha érted mire gondolok. :B Tehát a családi képeket, videókat szeretném nézni rajta kényelmesen.

    A terheltséget már le tudom ellenőrizni szimplán a terhelés 3 értékével, már tudom mit jelentenek, utánakerestem. :K 1 alatt érdemes tartani, viszont mi van akkor ha folyamatosan 2-3 körül pörög? Csak olyan mintha a ping megnőne? Ugyanis, hogy mást nem vettem észre, nem hibázik, pedig logikusan azt gondoltam, hogy gyűlni fog az adat, amit a CPU már nem bír és amikor a puffer betelik akkor addig nem fogad több adatot és 404 vagy hasonló történik.

    De egyébként bőven alatta megy, a seed csak óvatosan megy, az hogy aktív legyen a torrent az a fontosabb. A letöltésnél figyeltem, hogy mennyi az 1 alatti határ, ami olyan 1,5 Mbps, hiába bírná 4-5-el is (de az alap 800-on hagytam).

    Még valami. A LUCI felületet hogyan érhetem el kívülről? :U

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák