Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz wwenigma #11686 üzenetére

    Persze, csak tudod a többség nem tudja felrakni, minden készen kellene, torrent, dlna, vpn, csak ez sajnos nem fér bele egy fw-be. Többnyire én is Gargoyle-t szoktam ajánlani lehetőség szerint, csak erre sokszor az a válasz, hogy nincs benne torrent.

    Az "értelmes torrent sebesség" meg relatív dolog, nekem például teljesen értelmes amire a router képes, bár az is igaz, hogy nem vagyok türelmetlen típus, sokszor melóból elindítok letöltéseket, mire hazaérek, azok is lent vannak, de éjszakára is szoktam bepakolni dolgokat, az meg majd másnapra leér mind. Ha sürgősebb, nekem 4-5MB/sec-re képes a router stabilan, de általában 1, vagy 2MB/sec-re van korlátozva. Mondjuk nekem ASUS van, nem TP-LINK, de ettől függetlenül nem találkoztam még olyan anyaggal, amit ne értem volna rá a routerrel letölteni. Nem gondolom, hogy azért mert van 60 megabites netem, folyamatosan annyival kellene töltsek, és ez még inkább igaz a gyorsabb csomagokra.

    [ Szerkesztve ]

  • Wajk

    addikt

    válasz wwenigma #11686 üzenetére

    nekem is tökéletesen megfelel a beépített torrent kliens, sőt!
    Igaz nem vagyok nagy fogyasztó, véleményem szerint napi 3 új torrent-et + 50+ seedelést simán kiszolgál.

    Én nagyon boldog vagyok vele, komolyan. Persze azért is mert jelenleg lakásban lakunk és szeretem a csöndet. Így nem kell zúgnia a gépnek, szépen lassan meg csurog aminek kell.

    Nekem is 1MB-ra korlátozva a sebesség, de mivel folyamatosan megy 24 órába, ki lehet számolni hány GB fordulhat meg. Normál embernek szerintem bőven jó. Persze seed szervernek ne használjuk arra van más alternatíva, de nekem pl tökéletes. A többi eszközön semmi hátrány nem érezhető sebességben.

    Napközben elindítom amit kell, este meg már nézhetem a TV-n minden egyéb mozzanat nélkül.

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák