Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz sz.j #1422 üzenetére

    Hali!

    Sajnos konkrét választ nem tudok adni, de nálam is gyakran előfordul Total Commander esetén. Ebből következően én nagyobb adatmennyiség FTP-n keresztüli mozgatására nem a TC-t szoktam használni, mert szerintem rendkívül megbízhatatlan, még automatikus újracsatlakozási kísérletet sem tesz, hanem rákérdez, de van, hogy otthagyom a gépet, és mire visszaérek, már ténylegesen megszakad timeout miatt a kapcsolat, újracsatlakozási kísérlet esetén meg idióta hibák jönnek elő.
    A WinSCP már stabilnak tűnik, néha régen fagyogatott, de most már tudom ajánlani. Nekem ami különösen tetszik benne, hogy beállítható, hogy külső szerkesztőprogrammal nyiss meg bizonyos fájlokat (pl. *.htm, *.html, *.php, stb. - igazából bármi), és a progi lemásolja egy átmeneti könyvtárba, és figyeli az ezen a fájlon történt változásokat, majd ha pl. némi változtatásokat elmentesz a fájlon, akkor azt egyből fel is tölti, felülírva az eredeti fájlt. Plusz alapból küld NOOP parancsokat a kapcsolat fenntartásához, ezt sem kell külön beállítgatni. Ezenkívül tud teljes könyvtárszinkronizálást, az alkönyvtárakkal együtt az egész könyvtárstruktúrát tudja tükrözni helyi könyvtárról távolira, és fordítva.
    Funkciógazdag program, FTP-re, SFTP-re, stb. inkább ezt javaslom.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz sz.j #1424 üzenetére

    Szívesen!
    Mindenképp próbáld ki majd a WinSCP-t, a felülete valamelyest hasonlít a Total Commanderre, kétpaneles, így olyan nagyon nem is kell tőle idegenkedni az elején. Viszonylag könnyű megtanulni a használatát.

    Szerk.: ja, és előre is BÚÉK! :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák