Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz BAPTI #1515 üzenetére

    Egyáltalán nem kell, csak egy lehetőség... Ha nem állítasz be egyet sem, akkor a szolgáltatód DHCP szervere által megadottat fogja használni a router! Mondjuk én ezt sosem ajánlottam! Én egyébként úgy szoktam beállítani, hogy a router DHCP szervere a klienseknek közvetlenül a DNS szerver címét ossza ki, és ne a saját LAN IP címét, mert így egy (oda-vissza már kettő) lépéssel rövidebb úton történik meg egy-egy DHCP lekérdezés!

    Kötelező beállítás nincs, mindenki igényei szerint azt állítgat amit akar! Nyilván a root jelszó megváltoztatása alap, illetve a WiFi titkosítása, de ezen kívül a többi sehol sincs előírva!

    Teljesen normális! A BroadCom Chipset mindig is elég melegedős volt, mondjuk az Atheros-hoz képest, de sosem hallottam megfőzött példányról, szóval pont annyira meleg, amennyire azt a tervezőmérnökök kitalálták! Bírja, ne aggódj miatta! Nyilván az 5G sem 0 Celsius fokos, csak nyilván a WiFi Chip-el egyben a hőmérő szenzor is ki van kapcsolva, így mért érték híján 0 kerül kijelzésre!

    szerk.:
    Most nézem, nincs is ott nulla, csak Te írtad! Simán két vonal van a C előtt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák