Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Jam=-

    őstag

    válasz yozsee11 #29116 üzenetére

    Hát nem tudom, én típusonként 30-40 kék nyersanyaggal mentem be pl. tegnap (3-4 hullát zsebeltem ki, és 3-4 nevesített helyet is kipucoltam), abból eleve lesz egyből 10-13 arany ha átalakítod. Abból már tudsz egy egész jó gear-t kraftolni. Elsőnek mindig egy arany fegyvertok legyen, mert azt mindhárom statra ad. Utána kell egy division tech, és mehet egy fegyver, amivel már meg tudsz ölni nevesített boss-t is, aki szintén dob div tech-et, amiből már tudsz majd flare gun-t kraftolni. Persze elég nagy előny, hogyha kevés ember jut be rajtad kívül a DZ-be.

    A DZ-be minden ládában 1 arany nyersanyag van, szerintem ez 100% eséllyel így van, én még nem kaptam mást vagy többet belőle. Ez pl. hátrány is lehet, ha valami skillt nem kraftoltál le kint, mert ahhoz kék nyersanyag kell, amit bent már nem tudsz szerezni, csak ha esetleg van még mit lebontani, ami azt ad. Én is már jártam így, hogy first aid-et nem tudtam megcsinálni bent :D

    Én még nem kaptam MIKE-ot, de egy barátom rendszeresen. Nem tudom mi az oka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák