Új hozzászólás Aktív témák

  • RazoR

    veterán

    válasz Anonymus23 #29047 üzenetére

    Persze ebben igazad is van, de mikor valaki olyasmit kérdez ami kb tök egyértelmű és a játék ráadásul magyar is (az most hagyjuk hogy a fordítás helyenként olyan amilyen) és kb. 2 perc ráfordítással magától is megtalálná a választ akkor az ember önkéntelenül is átmegy trollba. Vagy mikor egy olyan valaki kezdi el osztani az észt, akire konkrétan emlékszem, hogy az elején csak azért léptem be a játékba, hogy válaszoljak a kérdéseire élő szóban és segítsek, na attól lefő a kávé nálam is. Az excel-t sem csak magamnak csináltam, pedig akkor még nem is voltam TG szerintem mikor elkezdtem... Én is rengeteg segítséget kaptam sok embertől és segítettem is kezdőknek. Ha kezdő valaki akkor vegye a fáradságot és nyálazza át az összefoglalót, mert sok alap kérdésre megtalálja benne a választ szerintem és ha ezek után is van kérdés akkor tegye fel nyugodtan, nagy eséllyel fog rá választ kapni. De ne állítsuk már be úgy a topikot, hogy itt senki nem kap segítséget és mindenki le van kakkantva és csak a hülyülés megy!

Új hozzászólás Aktív témák