Új hozzászólás Aktív témák

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz killer095 #16965 üzenetére

    Óvatosan ezzel a mindenki csaló dologgal. Mindenki rutinból csalót kiált már ha csak meglát egy játékost.
    Néha még ha annak tűnik sem az. Volt már nálam is olyan eset, amire ha videó felvétel van a másik szemszögéből, simán rádmondják hogy na ez biztos csaló, és mégsem.

    Dz-ben voltunk bent ketten, refueling station, belépett 3. a csapatba. Tele az instance, kiírta hogy 20 sec, számol vissza, átrak minket. Pont volt ott egy 4 fős banda rajtunk kívül. Kb 3 mp-el a számolás vége előtt Brownage lelőtte az egyiket, és mire észbekaptak már ott sem voltunk, instát váltott nekünk.
    A videó az Ő szemszögükből annyi lett volna, hogy 2 játékos, az egyik hirtelen szétlőtt valakit, és mindkettő azonnal eltűnt, simán ment volna fel fórumra hogy "hacker kill than teleport".

    Tegnap ugyan ez csak fordítva, kergettem 2 rugót. Felmentek library mögé a tetőre. 120 sec mert lőttek rám, az egyiket lefektettem M1A-val lentről, de a haverja felkeltette, aztán eltűntek hirtelen. Volt lövöldözés előtte, láttam hogy nem volt aimbot, bénán lőttek, nem volt falon átlövés, szóval gyanítom ők is csak instát válthattak.

Új hozzászólás Aktív témák