Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabo91

    aktív tag

    válasz duvi #1390 üzenetére

    Sok reményt nem fűztem, hogy javítanak rajta, de nem lett igazam. Ami hibát talpasztalok sajnos még mindig, hogy (főként épületekben) válltámaszból, ha leengedem a fegyvert akkor beakad a kamera, pár fokos fordulás után megakad. Sajnos ez Divisionban is elég sokszor előjött az elején. :/

    Amennyire egy kaptafa az egész és unalmas tud(na) lenni pont annyira élvezetes és mégis változatos tud lenni. Lopokadás sosem volt az én asztalon, de itt nagyon bejön. Imádom a drónt használni, szépen végig pásztázni vele, belopakodni, egyesével csendben takarítani, vagy célirányosan beosonni és kijönni. :)
    Elő nem rendelem, de ha kijönnek sorban a javítások akkor mindenképp megveszem.

    Egy dolog zavar még a játékmenetben. Szeretek mindent összeszedni, minden helyet megnézni. Ha elmegyek egy településre (kérdőjel) jó esetben jelez egy dokumentumot, majd később visszaküld hogy van ott medál, esetleg máskor skill pontért, vagy fegyver alkatrészért. Valami skill legalább lehetne, hogy X mérteres körzetembe jelezze ki az ilyen vackokat. Olcsó dolog így kihúzni a játékidőt :)

  • gabo91

    aktív tag

    sziasztok!

    Tegnap kezdtem el a játékot, hatalmas csalódás nekem pozitív irányba :) Bétával játszottam, rengeteg lagg, teszetosza mozgás/mászás jellemezte, öröm látni mennyit javult :)
    Lopakodásba nagyon ellehet merülni.

    Mindkét DLC is megvan, a menüben ha simán a főszálat kezdtem el, akkor ha végzek vele utána beadja majd a térképre a DLC-ket, vagy menüből külön kell elkezdeni?

  • gabo91

    aktív tag

    válasz VincentVG #3263 üzenetére

    szia. törekedni szoktam én is hogy inkább stabil élvezhető fps meglegyen. Azt vettem észre hogy itt pont hogy fel kell tolnom mindent very high-ra ultra-ra árnyékot, élsimítást 16x-ra mert így 40-50 között van (olykor beesik de 35megfogja) viszont ha kikapcsolom az árnyékot, ragyogás élsimítást leveszem stb stb akkor meg 30 a plafon de kegyetlenül laggol a kocsi szinte irányíthatatlan.

    3 terület van eddig, most fogok végezni a 4-el. Egyre jobban tetszik, küldik egy kaptafa az tény, viszont:
    imádom hogy ennyi ruhát belepakoltak és szabadon lehet öltözködni, álcaruházat mindig a terephez igazítható. próbálok csendben messziről, majd közelebb lopózva takarítás. sniper ghost warrior tanulhatna tőle, kalap szar az ehez képest lopakodásban. dron nagyon bejön, (watch dogsbol átemelték) vannak gyerek betegségei a játéknak, pl ejtőernyővel ha földet érsz akkor kell kb 3 másodperc mire feláll, elég idegesítő mert jobb lenne ha lehetne egyből gugoltatni. vezetsz vagy lősz kocsiból :/ csapattársak néha elcseszik a meglepetés előnyét.
    Bétában a mozgás főleg a mászás olyan tesze tosza volt, (divisionban létráknál volt egy ideig ilyen, látszik hogy rá épül) most 100ból 95 alkalommal gond nélkül simán mászik. minden magaslati helyre felmegyek onnét feltérképezem a helyet távcsővel, majd dron és takarítás :D imádom, nem gondoltam volna hogy így bejön majd.
    Tény viszont hogy most mindent kitakarítok megnézek, de 1x végigjátszós számomra, félek végére nehogy nagyon monoton legyen. Annyira hangulatos mikor este beütsz egy kokain ültetvényt majd végeznél előtte jön az erősítés, és hoppá jobb lesz innét menni futás be a bozotba, le a hegy gerincen végig.... csapattársak (offlineba tolom csak) meg van aki ott fekszik van aki meg kullog utánnad :D változatos a táj is, Nem azért de látványban a Rockstar tanulhatna most, divisionnál ráfogták hogy csak az utcákra kell koncentrálni, nem túl nagy terület, ez viszont hatalmas és szép változatos.
    #3262) illest309 köszönöm a választ :)

    [ Szerkesztve ]

  • gabo91

    aktív tag

    válasz cintula187 #3275 üzenetére

    5. régiót takarítom, mocsárban vagyok éppen. nekem bejön figyi hogy változatos a környezet én beletudom élni magam :D
    az viszont nagyon pozitív hogy nem minden áron erőlteti rád a küldetéseket! Ezt úgy, hogy az egyik ültetvényes helye talán 2 küldetést csináltam meg mentem egy kis hegyi részre hogy van ott medál felveszem, leszállok a helivel rám támadnak, leöltem 2 embert majd jön a rádió hogy sorry de akit kerestünk már nem fog átállni informátornak mert kinyirtam :D totál véletlen csámborogtam a rejtekhelyére, ott volt meghalt ennyi nincs akkor ráderőltetett küldetés feleslegesen hogy nyomozz még azért utána. Mocsárban is volt hogy mentem talán fegyver alkatrészért és akkor szolt rádión a csajnak hogy találtunk egy tengeralattjárót mit tegyünk... és már adta is a küldetést. Mondjuk lehet hogy ekkora map már tul sok lesz...

    viszont amin nagyot néztem hogy a kockahálós drótkerítés kb mint a betonfal, nem lehet rajta átlőni... neee ezért buktam le :(

  • gabo91

    aktív tag

    válasz Kotomicuki #3284 üzenetére

    7-8 terület van eddig meg, de már értem miért írták többen is hogy monoton.... :O
    Harmad ekkora terület elég lett volna, harmad ennyi buggal :)
    Ezek a rebbeleket száműzném, csak hátráltatnak. Rendszeresen futok bele abba, hogy megtámadok egy szállítmányt szépen összetöröm a kamiont mellé gurulok kiszállok hogy megjelöljem, erre a semmiből jön a buta rebbel és ügyesen ráfektet a motorháztetőre... Vagy mikor lopokva támadok, akkor megjelennek a semmiből és beszaladnak lövöldözni..... :C

    Kedvencem még a helikopterezés, leteszed okosan a gépet, kiszálsz belőle majd magától felpattan a gép ugrik egy nagyot és 300m arrébb fejtetőn landol??? :Y

    Ha megfeküdtem és várom hogy társak felhúzzanak, nem lehet skippelni valahogy inkább meghalni? (néha jobb lenne inkább újrakezdeni ott)

    Tier1-ben hogy érted hogy rakni kell a sebzésre? lesznek még karakternél új skillek?

    Rászoktam újabban hogy robbanós drónnal szedem le a helikoptereket :D

    [ Szerkesztve ]

  • gabo91

    aktív tag

    Kicsit elakadtam :/
    Koani területen vagyok (talán 5 terület van még ezen kívül hátra) 3/6 küldetés van eddig meg. Reptéren irányító toronyból kell üzenetet küldeni, majd elkötni egy gépet és elvinni egy másik reptérre...
    Mondjuk, hogy még kitakarítom a bázist, leszedem a légvédelmi lövegeket. Tegyük fel hogy sikerül a géppel levegőben maradni, még tán tán sokadik alkalomra el is érek a célállomásra, de le már nem tudom rakni/ vagy előtte lelőnek a lövegek útközben. Lehet persze megint a toronyból kezdeni... :C :C
    Hogy lehet ezt kihagyni? többi területen, nem volt szükséges minden küldit végig csinálni, hogy meglegyen a boss... itt viszont volt kb 5 helyen sárga mappa, abból 2 mappát néztem meg eltűnt a többi :F
    hogy tudok információt szerezni Red Barronról még, hogy meglegyen a helye? kingslaier file ér ez ügyben valamit?

  • gabo91

    aktív tag

    sziasztok,

    játszik még valaki a játékkal?
    Most vásároltam meg, ha lenne még valaki akkor közösen jobb lenne végig játszani.

  • gabo91

    aktív tag

    válasz tibaimp #4022 üzenetére

    1 Hete kezdtem el én is a játékot, nálam nincs semmi gond vele.
    Ha gondolod vegyél fel tgabo91 néven, és játszhatunk.

Új hozzászólás Aktív témák