Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiserik

    senior tag

    válasz myckey #1387 üzenetére

    Egyszerű. Ez egy játék lesz. Aki akar vele játszani, annak nagyon sok kellemes órát fog okozni szerintem. Aki kipörgetni meg rambózni akar, esetleg egy katonai életszimulátort szeretne, annak viszont csalódás.

    Syncshot: kicsit tényleg OP. Megoldás: nem kell használni :D Én a csapattagokat max healbotnak használtam (kivéve a második területen a rádió megvédés, oda kellett még plusz ember is :D ) és élvezetes órákat okozott eddig mind 2 béta.

  • VANESSZA1

    őstag

    válasz myckey #1387 üzenetére

    Én abbahagytam.
    Elég volt belőle !! :W :W

    Nem akarom lelőni a poénokat, és megcsinálni a küldetések X részét, mert Én már várom a márc 7.-ét :C :C :DD
    Jó játék lesz az biztos. :R

    [ Szerkesztve ]

    Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz myckey #1387 üzenetére

    A zárt bétánál még láttam a rengeteg lehetőséget, viszont ebben a nyíltban azt látom, hogy ez lesz az a játék, amit kiadnak. Regenteg hibával futottam össze, ami mind-mind rontja a játékélményt, mikor már nem tudom hanyadjára kell ugyanazt a küldetést megcsinálni bug miatt, azért az elég idegesítő. Mikor az ellenfél olyan messziről lelő, hogy még távcsőben is alig látom, nem tudom hanyadjára, szintén zenész. Én nem is próbáltam a rambó módszert, mert én szeretem a lopakodós játékokat. Rambónak ott a Just Cause 3.
    Felderítés, tervezés, többféle lehetőség keresés én ezeket mind kipróbáltam. Kicsi co-op, főleg AI-val mentem, nem nagyon szeretek függeni mástól, főleg, hogy a 12 éves vérpistikék általában elrontják a játékélményt mégjobban. Volt jó co-op élményem is, rossz is. Viszont már felsoroltam mik nem tetszenek többször is. 99%-a nem lett javítva a zárt béta óta. Jó lenne ha co-op-ban például nézné a szintet vagy valamit. Az a baj, hogy jó lenne ez meg jó lenne amaz, de ezekből semmi nem fog megvalósulni. Majd meglesz véve a 3. patch után. Rengeteg lehetőség van, néha nagyon jól is szórakoztam, sokszor csak megálltam nézelődni, de a sok idegesítő dolog, pl. ez, hogy nekem nem adta be a küldetéseket sem, közel volt ahhoz, hogy teljesítés nélkül töröljem.

    Én szinte az összes Ubi játékot szeretem, a hibáik ellenére, de itt túl sok a hiba. Olyan mintha tényleg megkapták volna a dolgokat a többi játékból, de valahogy rosszul helyezték el ebbe a világba.

    Remélem nem lesz igazam és nem ilyen lesz a kiadott játék, mert így egyedül azért ad 200 órát, mert nagy a terület.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák