Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz margithid #90432 üzenetére

    de botrányosan rosszak az oddsok, bet365höz és pinnaclesporthoz képest.

    Ebben igazad van... de csak részben...
    Számold ki ezekkel az oddszokkal úgy, hogy utána levonsz belőle 20%-ot, mert annyi a Prón, akárcsak a lottón a "nyereményilleték" és akkor már nincs igazán nagy különbség átlagban... mivel a Pró adómentes nyeremény, a külföldieken szerzett nyereményt meg be kellene vallanod és akkor ráadásul nem csak a 20% "nyereményilleték" jönne le belőle, hanem a bevallásnál, az egyéb kategóriában kellene bevallani, amit egyszer már itt kiszámoltam valamikor, most nem keresem vissza és valami 37-40 % körülre jött ki az adóvonzata...
    Nem tisztem a Prót védeni, meg nem is akarom, mert nem az enyém, de ha már számolunk, számoljunk reálisan. :))
    A kenyér árát sem úgy nézed, hogy itthon áfásan, kint meg áfa nélkül. :)
    Tudom, hogy egyelőre még senki nem nézi a nyereményedet a többi irodánál, de ami késik, nem múlik és ráadásul még messzire sem kell menniük, fel sem kell találniuk a spanyolviaszt, mert van már rá működő rendszer a belgáknál: ott ráadásul minden betiltott irodánál fogadó user is büntethető, 20k ajróig... aztán meg jöhet a vagyonvizsgálat is neki. :) Isten malmai lassan "őrülnek", de ami késik, nem múlik, szerintem...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák