Keresés

Aktív témák

  • Cabi

    csendes tag

    Hali,
    Uj vagyok laptop temaban, es lehet elkovettem egy hibat. Szoval van nekem egy ThinkPad R50e-s gepem, es megcsomorlottem a rajta levo win-tol, es gondoltam feltolok egy linuxot is ra... eddig nincs is baj, de a systemcommander telepitese utan nem tudok belepni a recovery menube, merthogy elindul a betoltese, de csak ennyi, semmi tobb.valakinek sikerult mar ravennie a laptopot, hogy multi boot maradjon, es a recovery resz is mukodokepes allapotban legyen rajta?? elore is koszi, ja es persze sos

    -- Cabi

  • Cabi

    csendes tag

    válasz zfarkas #129 üzenetére

    Szia, hat majdnem... :)
    Atmereteztem a win particiot, majd letrehoztam meg ket particiot a linuxnak, es a swapjenek, es igy pakoltam fel a rendszert. Egyebkent most megvan mind a negy particio a gepen, az elso a win, a masodik /sorszam szerint/ a recovery, harmadik a linux nativ, es negyedik a swap. linux alol latom is a recovery tartalmat, csak be nem tudok rola bootolni. :(( De ha amikor kell, ujra tudom rakni a recovery reszt is, akkor nem is felek annyira. ugyis jobb szeretem a linuxot, csak neha szuksegem van a win-re is :) . Van egy masik ugyanilyen laptop a cegnel, ha onnan legyartatom a recovery lemezeket, azt hasznalhatom ehhez a gephez is? vagy ezek sorozatszamspecifikusak?
    Köszönöm a segítséget :R

    -- Cabi

Aktív témák