Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz Montesantos #5503 üzenetére

    Köszönöm! Jól látod, csak egy könyvem van, és meglepetésemre a barátomtól megkaptam ingyen, pedig nem is kértem, azt mondta maradhat nálam :O Tervezem a többi könyv beszerzését is, amint lesz rá lehetőségem! :K Jelenleg az első könyv olvasásával töltöm néha az esét, amikor tudok rá szakítani megfelelő mennyiségű időt! :)

    genndy: Hidd el, akkora nem! A Witcher 3 húzott be az egész vaják világba, szóval most pótolom azt, ami kimaradt az életemből. Az 1-2 résszel nem mondanám, hogy játszottam. A 2.-t tuti kifogom vinni, az elsőnél még mindig nem békéltem meg a harcrendszerrel! :U
    Ugyanakkor mégis imádom mindhármat. Nem azt volt a terv, hogy ma beszerzem az előzőket is, de szerencsére volt nálam megfelelő mennyiségű lovetta, aminek még mindig örülök! :D
    Nagy hatással voltak a játékban lévő párbeszédek a most írt könyvem (fantasy, kaland) párbeszédeire. Persze ez nem azt jelenti, hogy leakarnám másolni, de sokkal több lehetőséget látok most az egész rendszerben, a történet kialakításában, mint azelőtt. És jelenleg újra játszom a 3. részt NG+-al, ami által másképp alakíthatom a történteket, mint ezelőtt. Az én tervem mindig is az volt, hogy valami egyedi univerzumot teremtsek. Ilyen volt pl. az Gyűrűk ura, a hobbit, ugye a witcher stb... és ezekre mind felnézek, mert van egy sajátos, egyedi jellegzetességük... és talán a jövőben én kerülök sorra ;] ;]
    A világ az enyém!

    UI: Ezek egyfajta hajtogatos cuccok, még nem bontottam ki. Szerintem az összes fej. Egyik oldalán Geralt feje hajtogatható, amit pedig a képen látsz, az egy Nekker fej! :) Minden meg van számozva, mit hogy kell hajtani. Persze nem csak ez a kettő van bent, lehet 3-4 összesen, még nem számoltam. Amint kész lesz az új szobám, ígérem, hogy meghajtogatom őket és felteszek róluk egy képet. :D

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák