Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    válasz Dendytv #12147 üzenetére

    Nyugi, én még ott sem tartok! Most vagyok 11-es szintű, 46 óra játékidő és kb. még csak Velen középső részét takarítottam ki, van egy kilométeres feladatlistám, meg millió kérdőjelem. :)
    A fősztori is csak a báró és Keira vonal lezárásáig van kész. Szóval ha valaki le van maradva az én vagyok. :DDD
    De már most az újrajátszáson töröm a fejem. :DDD
    Eddig az előző két részt is, meg ezt is elég ad-hoc módon játszottam, mindig úgy döntöttem ahogy éppen kedvem volt, vagy a kíváncsiságom diktálta: nem voltam következetes.
    Most eldöntöttem, hogy mind a három részt végig fogom még tolni kétszer.
    Először jó fiú leszek, az árvák és elesettek gyámolítója, önzetlen, segítőkész, így természetesen a scoia'tael vonal fog érvényesülni és a jelekkel fogok operálni főleg.
    Egy másodikat pedig az anyagiasabb, a rend szolgálatában álló, király illetve császárpárti Geralt színeiben, kardra koncentrálva. Ez nehezebb lesz, mert nem ilyen vagyok, így sokszor kell majd a saját érzéseim ellen dönteni, de kíváncsi vagyok mit hoz ki a játék ebből a karakterből.
    Egy biztos: lenyűgöző ez a játék, nálam eddig ez a 'nambervan'!!

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák