Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz qad #20967 üzenetére

    Ősgyökeres nagy Skyrim modderek (nálamnál nagyobbak) segítsége kellene. :R :R

    Át szeretném írni az ugridstoload-ot 9-esre, de valamiért sehogy sem boldogulok, és amennyit kihámoztam az egészből valamelyik mod kavarhat be, mert mikor kiszedtem majdnem az összes modot, akkor múkodott a dolog. Régen már volt 9-es, de akkor még gyengébb gépem volt, és vissza lett váltva alapra. Az tiszta sor, hogy, ha átírom akkor nem működik a korábbi mentés, illetve ez alapján is megpróbáltam.

    setini “ugridstoload:general” 5
    saveini
    refreshini

    Csak én kilencre írtam át nem pedig vissza az alapra. Először működött, de egy idő után mindig kifagyott a játék, pedig a hatása egyértelműen megvolt, amit el szerettem volna érni. Próbáltam mindenhogy, hogy ezután átírtam az ini-be is, de mindig kifagyott.

    uGridsToLoad=9
    uExterior Cell Buffer=100
    iPreloadSizeLimit=84934656

    vagy
    uGridsToLoad=9
    uInterior Cell Buffer=16
    uExterior Cell Buffer=128
    iPreloadSizeLimit=26214400

    Az utóbbival működött csak úgy, hogy kiszedtem a modokat és új játékot kezdtem vele, de amint elkezdem visszapakolni a modjaimat, megint nem töltött be :/ Van most 170 mod fent, nem akartam mindjárt belinkelni a listát, de ha valaki sejti mi lehet a baj, akkor belinkelem milyen modok vannak fent. Elkezdtem én is csoportossával, majd a birds (madarak) mod-nál úgy tűnt baja van vele, de utána elvesztettem a fonalat, mert már mindentől elkezdett kifagyni a betöltés, amin később egy újraindítás segített.

    A kóddal való átírás azóta meg egyáltalán nem működik. Amint beírom setini “ugridstoload:general” X (7-9) kilép egyből.

Új hozzászólás Aktív témák