Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz 5150head #5882 üzenetére

    Nem tudom ki oltott le, de most se az előrendelés a lényeg, hanem a dolgok kezeléséről az Ubi részéről.
    Akiknek nem volt meg az egyik játék, az igenis jól jártak, mert akármelyik játék kiváló a háromból amit adtak hozzá, szóval azzal együtt az előrendelés igenis jó deal volt, csak ahogy kezelték megint azokat, akiknek meg volt mindhárom az vérlázító (legalábbis azoknak akik "kicsit" csalódottnak érzik magukat)..
    Sokkal jobb lett volna ha játékon belüli valutát adnak, amivel vanity cuccot lehet venni, és akkor legalább olyat vett volna az ember, ami még akár tetszik is (pl valamelyik emote).
    De mint írtam, volt olyan, akinek MINDEGYIK ládában duplikált cuccos volt!!!
    Szerinted ez mitől speciális ajándék? :N

    Nem baj, ez is csak vihar a biliben, csak áttoltak egy csomó eddig lojális vevőt az elégedetlenek és negatívok oldalára, én tanultam marketinget szakdolgozatot is ebben a témában írtam (mármint kereskedelem), tanítani lehetne azt, ahogy az Ubi elcseszi a vásárlói elégedettséget, független attól, hogy az eladások mennek, de az ilyen semmibe sem kerülő akciókkal pont az ellenkezőjét elérni mint amit szerettek volna, na ez művészet!
    :DDD :C

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák