Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz nicevolley #16703 üzenetére

    Vágni lehet, csak Gauge-t ne játszd ki, mert az nem véletlen van ott!

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • DigitXT

    félisten

    válasz nicevolley #16703 üzenetére

    Nem tudom, pontosan miről beszélsz, de szerintem akár abba is hagyhatnád ezt a vergődést.:o Most komolyan találtál egy offline futamot, ahol a gép ellen előnyre tettem szert egy kanyar átvágásával? (Mennyi idő volt?:DDD) Megkönnyítem a dolgod: a mercis futamon is átvágtam egy U-kanyart.:P De. Soha nem használtam trainert, főleg nem azért, hogy egy színvonalas online bajnokságban jobbnak tűnjek, mint amilyen vagyok.:U Meg mi az, hogy "vágjon más is, ahogy mindenki vág"?:F Öreg: vágjál, ha akarsz, de ne csalj!:((( Látszani fog a driving gauge-on*, aztán ha még úgy is jó idő, akkor ügyes vagy. Fejezd be az ideológiák gyártását, meg az itt versenyző kis csapat minősítgetését (ld. azt a részt, ha te vágsz, akkor mindenki), mivel aki itt keresztbe vágott (trainerrel titkolva ezt) az egyedül te voltál.:U Persze tudom, hogy mindenki magából indul ki, de akkor is... Ja és persze azt is "abba fejezhetnéd", hogy hibát kezdj keresni azokban, akik téged "minősítettek", mivel ha találsz is - bár akkorát szerintem nem fogsz -, nem mentesít cselekedeteid alól.:R

    *: szerinted mi a tökömnek van az ott? Direkt, a tiszta körökért, és nem azért, hogy valaki vadbarom trainerrel kiiktassa...! És még meg is magyarázza, hogy miért van igaza... Hihetetlen! Sokan, sokféleképpen elmondták már, ha még mindig nem érted, sajnálom.:(

    TESCO-Zsömle: hát ez az... A "kollega" berongyol, csal, ideológiát teremt, majd amikor látja, hogy ez itt nem jött be, megpróbál alkalmazkodni, de akkor már nem hisz neki senki. Hát ilyen az élet. Hogy stílszerű legyek: shit happens.:DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák