Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz AthlonXP #5660 üzenetére

    Veyron SS csak előrendelői DLC volt. Sima 16.4 és Grand Sport között a lehúzható tető a különbség, a Supersport meg elvileg erősebb (ami a játékban nem nyílvánul meg, a tapasztalatok alapján csak végsebességben jobb pedig nem így kéne lennie).

    A két R8 sem egyforma, a Spydernek jobb a féke, a sima meg azt hiszem egy picit jobban gyorsul (minimális).

  • Enton

    addikt

    válasz AthlonXP #5660 üzenetére

    A két bugatti közt a gyorsulásban rejlik a különbség.
    Automata váltóval még igaz nem próbáltam ,de mind sekvenciális mind h váltónál kijön úgy kb2-3 mp difi gyorsulásban 200mph-ig.
    Érdemes kipróbálni őket, azért az a 2 perc is elég tud lenni néha, hogy megállapítsd milyen is egy verda.

    Hajnalban elfogadtam egy instant challenge-t 5000-et írt subaru subaru ellen, egy oszlop miatt nem jött össze és szépen leszámolt rólam 50000-ret!
    Voltam olyan ideges.

    (#5676) hülyegyerek:

    Térkép, második fül fent balról, bejön a sok színes versenyídító kis ikon az egész szigeten, majd ha bármelyikre is rámész írja, hogy játszanak-e éppen azzzal a versennyel vagy hogy vannak-e a lobbyban, erre még nem jöttem rá pontosan melyik de az utóbbi inkább sanszos.

    (#5678) Barthezz2:

    Akinél ez nincs alapértelmezetten bekapcsolva azon csak a manuális régóta hangoztatott módszer tud csak segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    "just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák