Új hozzászólás Aktív témák

  • Cartmenn

    tag

    Na akkor megérkezett nekem is délben a 75C805 (amúgy azért hozták ilyen hamar mert 7végén is volt kiszállítás a BF miatt) Nagyjából ki lett bontva a futárral,de csak délután ment fel a falra az előző 75ös helyére (nem volt kivel felrakni ) Én se szedtem le elősször a védőfóliákat,nehogy gond legyen a képpel mint itt előzőleg.Mint írtam, ha tudja amit a Hisense 558QF képminőségben,annak már örülni fogok. Fél órát nyomkodam Netflix vagy YT tesztvideók (blooming teszteket is amit a "tesztelők használnak) külső 4K lejátszóról videókat (a tv médialejátszóját még nem) ,szerintem tök jó--beállításokat nem piszkáltam át. A hang szerintem elég gyatra ,főleg hogy a falon van (kihúzható tartó 50centire is) ,lehet alsó szekrényen szebben szólna--de úgy is házimozival használom. És a fekete ,vagy a virágzás : Nappali fénynél szerintem hibátlan,de azért az erős fényű helyek el tudják ezt nyomni, hogy ne azt figyeld.Sötétben nem hibátlan (nem is vártam) az érdekes hogy pont a fekete sáv (ha van) nem működik úgy ahogy várná az ember---ha pld natúr a kép akkor az is egyenletes "fekete",de ha van a fekete sáv felett/alatt a többinél világosabb jelenet, akkor ott a fekete sáv is világosabb árnyalatú.Engem nem zavar ,az előző LG 75un7070 után minden hasonló tv jó lehet :) Amúgy a booming tesztnél mikor körbe megy egy kis fehér kocka a széleken --a legtöbb bevirágzás a sarkoknak volt,utána a széle ,képenyőn befelé meg szerintem már sokkal jobban működött a szabályozása (amúgy a gyári beállításokkal néztem ,maxon volt a világítás vezérlés ) És nehogy minden jó legyen ahogy szeretném ,itt pont most említette Morph76 a minőség ellenőrzést -----kép tesztnél úgy futtában nincs hiba,de viszont a fóliát eltávolítva (képenyő és külön ami a keretet takarja) az alsó keret rész, egy sarkos része bizony le van sarkalva -benyomva 3helyen is ---2 alig észre vehető 1 viszont már nem annyira---én nem küldözgetem vissza,de erre is elég baj hogy figyelni kell ---mást biztos nagyon zavarna 420ezerért,és küldené vissza :) bár ugye a futár aláíratja hogy hibátlanul átvéve ,de ettól még gondolom el lehetne állni a vételtől,ahogy írják 3 napig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák