Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apol77

    tag

    Szerencsére ma már nem ugy néznek a tetkókra hogy na a sittes. Manapság ez egy művészet. Láttam egy oldalom a Sikoly kép volt felvarrva egy emberkére. A készítő akár képhamisító is lehetne :DD

    Igazából aki szeretne tetkót, azt kell tisztáznia magában, akarja hogy mindenki lássa, vagy esetleg ''relytettebb'' helyre rakassa.
    Motívumnak is ajánlatós valami olyat választani, ami más embereket nem bánt vallási, nézetei szempontjából. Ezt egy életen át kell viselni, utólag nehéz korigálni.
    A motívumok száma végtelen. Ha esetleg van egy ismerős, aki ilyenekkel foglalkozik, akár meg is lehet kérni hogy tervezzen egy személyiségünknek megfelelő motívumot.
    Érdemes olyan szalonban menni, amelyiknek az engedélyszáma nyilvánosan ki van függesztve. Bármi hiba miatt felelősségre lehet vonni a szalont, amit egy ''házi barkácsolásnál'' nem lehet. A nevesebb szalonok drágábbak, de garanciát vállalnak hogy minőségi anyagokkal dolgoznak, nem nyomtatótintával stb.
    Ha sikerül képet csinálnom, akkor majd felteszem ide.

    Lenne egy kérdésem a felszívódó tintában jártas emberekhez. Sok lány azért választja ezt, mert pár év alatt eltűnik. De kétlem hogy nyomtalanul eltűnne, hiszen végülis egy forradásos hegnek kellene elméletileg maradnia. A tinta sem teljesen egyenletes vastag, hogy néz az ki amikor elkezd foltokban felszívódni?:F
    Még nem láttam, de érdekelne hogy hogyan is működik....

  • Apol77

    tag

    válasz I_Am #51 üzenetére

    Ez az anya+ gyerkőc feketében, árnyékokkal gyönyörű tud lenni. Ha szépen megcsinálják az árnyékolást, olyan lesz mint egy régi fénykép...
    Én is fényképet vittem, hogy ezt kérem. Először nem akarták megcsinálni, mondván hogy az exet nem szokás felrakni. De azóta sem bántam meg :B

Új hozzászólás Aktív témák