Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz bőrdíszműves #1024 üzenetére

    Nem nekem lett cimezve a komment, de azért megjegyeznék pár dolgot :B

    probáltok hozzászólni ill megnyilvánulni a tetoválás világában ... viszont csak annyit tudtok: ezt megcsináltatnám, ez frankó minta ... (de inkább szóljon ez tényLeg csak "én vagyok" fennségéneknek) aki bőven el van azzal, h hu de király .. nyárig csináltatom meg a másik felemre:)) sok sikert :D

    A topicba irók nagyrésze nem szakmabeli, sőt szerintem kevesen olvasnak utána igazán a témának, ezért persze, hogy nem folyhat magasröptű társalgás a témában.De attól még jó ez a topic, mert miért ne :)

    Az I_AM-hez cimzett személyeskedésre meg nem reagálhatok, mert nem is ismerem élőben, csak kommentek alapjan meg nem fogom megítélni, mert szvsz hülyeség, ahogy téged sem:)

    Egyébként sok sikert a munkádhoz. :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • darnellsmith

    senior tag

    válasz bőrdíszműves #1024 üzenetére

    hm nekem lett címezve de hogy miért? :DDD
    szerintem is inkább tetkókkal kapcsolatos terveket, tapasztalatokat, élményeket lehet megosztani, ill kérdéseket megvitatni

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • I_Am

    veterán

    válasz bőrdíszműves #1024 üzenetére

    Benthagyom emléknek.

    Kirohanásod nem értem, de a stílusodból lejön, hogy vagy elnéztél valamit, vagy nagyon elnéztél valamit.

    Lehet elég sokat tudok a témáról, de soha senki nem tudhat semmit teljesen.
    Tudod ismerek pár olyan srácot akik nevek a szakmában és akiktől bárki csak tanulhatna, mert jelenleg hazánkban a legnevesebb "művészek" között tartják számon Őket. Ők soha nem kérkednek, nem püffögnek és főleg nem nézik le azt akin akármilyen minta is van.

    Telihátnak indult a hátam és egyelőre azért nincs befejezve, mert

    ad1. nincs rá időm. Tudod, dolgozom. Sokat, nagyon sokat. Szeretek dolgozni, jó érzéssel tölt el amit csinálok.
    ad2. közbejött egy szerelem. Bizony, most biztos véres szemmel nézed a monitort miért is nem lett attól függetlenül befejezve. Miért lettem papucs. :D
    Megsúgom nem lettem az, de mivel fontos párom véleménye is egyelőre jegeltem a dolgot.
    De majd mikor Te még karcolgatsz, én hazaérek egy szerető és boldog családhoz. Jó érzéssel fog eltölteni majd, hogy attól függetlenül, hogy nem lett kész a hátam pár mosolygós szempár fog örülni nekem, aki a tetoválásaimtól függetlenül szeret és tisztel.

    "Ez a próbáltok hozzászólni a tetoválás világában" mondatod megint enyhe magas lovat tükröz a szememben. Beszélgetünk, ki így, ki úgy. Kinek mi jut eszébe a tetoválásról, ki mit varratna fel.

    Fonetikai tudásod is hagy némi kívánnivalót maga után, mert sehol nem írtam, hogy kétszer varratok bármit is magamra. Olvass vissza, hogy mi is a terv, talán menni fog. :D (direkt nem írom le, had kapj vérszemet, hogy olvasni kell milyen sárkányos téma lesz az)

    Nem vagyok nagypofájú moderátor. Normálisan megkérdeztem miért a püffögésed amit behánytál ide a totyikba.

    Most jön a személyes beszólás:

    Most már látom, olyasvalaki vagy aki húdebüszke arra aki és amit csinál. Lehet így is élni, ez is egyfajta beállítottság és hozzáállás. De magasról teszek arra, hogy telibevarratod a tested. A Tied, azt kezdesz vele amit akarsz. De ne verd már itt magad mekkora király is vagy ezért, mert ezzel csak abba a besorolásba ugrasz bele, hogy divattetkos vagy. Igen, aki azért varrat, hogy megmutassa a világnak Ő mekkora király.

    A szememben egy igazi tetkos nem azért varrat, hogy húdenagy király legyen és ha beleolvasol a totyikba, akkor láthatod, hogy maximum az örömöt fejezzük ki legtöbben, hogy egy új minta került Ránk. Ennek adunk hangot és nyílvánítjuk ki tetszésünket, vagy nem tetszésünket.

    Részemről ennyi, vagy változtatsz a stílusodon és megpróbálsz normálisan fogalmazva értelmesen írni, vagy nem.

    Még mindíg azt mondom, hogy valamit elénztél itt a fórumon, hogy ilyen stílusban reagáltál.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Új hozzászólás Aktív témák