Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prymus X.

    tag

    válasz Amoroso #2735 üzenetére

    Ha új 80-as, akkor 1 tányéros, de ha régebbi, akkor 2 tányéros is lehet. A 400-as pedig manapság egyenlőre 2 tányéros, még...

  • jolti05

    őstag

    válasz Amoroso #2735 üzenetére

    Az igaz, szerintem 3 tányéros, legalább.
    A teljes igazság az, hogy egy régi quantum 20 gigás vinyót raktam be mellé, felpörgette a hűtőket, aztán le is álltak 1-2mp múlva. Azt hittem megöltem a tápot, de kb 1 óra múlva feltámadt :)
    Tápra már nincs pénzem, vagy ez, vagy az, és ilyen alapon maradna a vinyó :)
    Esetleg a 7900gt-ről lehúzom az extra tápkábelt, úgysem játszom. :B Elég sufnimegoldás. Tudom, természetesen a legtisztább egy táp és egy merevlemez lenne, de ennyi pénzt nem szánok a gépre.
    Nem létezik olyan program, ami megméri, hogy mennyit zabálnak az alkatrészek?

    Az meg hogy nem indult be a gép, gondolom azért lehet, mert bekapcs után 100%-ot eszik a vga, de menet közben már visszafogja magát, 3D-s alkalmazással meg nem sűrűn van dolgom, úgyhogy azért annyira nincs agyonnyűve, mindenesetre jobban érezné magát egy nagyobb.
    Bízom a táp minőségében, Q-Tek 4ever :DDD Csak nem fog meghalni még egy ideig... Bár ez tulajdonképpen minden tápnál valamennyire lutri, akkor adja meg magát, amikor akarja, ha garos, ha nem, ha fél éves, ha 3 éves. Hogy mit visz magával a sírba, szerencse kérdése, tehát Murphy törvénye él, meghalni a gépem összes kulcsfontosságú alkatrésze.

    MOD: Prymus X.: Ezekszerint tévedtem a 3 tányért illetően. Kb másfél éves lehet a 80as samsungom, SataII-es, ugyanilyet vennék, csak 400asat :) Nincs olyan tervem, hogy mobilrack-et rakok még a gépbe, eladnám a kisvinyót.
    Én nem tudom többet eszik-e, ezért gondoltam, h megkérdezem a jobban hozzáértőket :)

    [ Szerkesztve ]

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák