Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    válasz Lacielvtárs #77794 üzenetére

    Francnak árulod el a futárnak :D Mond, hogy persze én vagyok aláfirkantod és kész....

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

  • csixy

    addikt

    válasz Lacielvtárs #77794 üzenetére

    Én is jártam a minap valamikor egy cifrát!
    Tavaly karácsony előtt bementem egy telekom irodába , mert a meglévő TV és telefon mellé meg akartunk rendelni internetet is. Én vagyok itthon a technikus , a nejem az előfizető és a digitális analfabéta.Mondtam akkor, hogy a pin kódját nem tudom, ami az MT azonosítójához tartozik, de ez, meg ez a születési dátuma és abból biztos kijön a jelszava valahogy. Érdekes, tudtunk üzletelni, megállapodtunk egy Netmánia 1000-es csomagban és abban , hogy majd másnap a nejem még emiatt felhívja az ügyintézőt és lefixálják a dolgot. Megjegyzem, hogy a nejem sem tudta az MT azonosítóhoz tartozó 5számjegyű jelszavát sohasem. Na ! Az ONT-ot bekötötték, már megérkezett az ajándék D-Link router is , van internet, de szerződés természetesen nem jött sehonnan. Bementem hozzájuk, hogy kellene a jelszó, mert a szomszédoméknak a napokban csináltuk meg a telekom fiókját és adtuk hozzá az eőfizetésüket és letöltöttük a szerződésüket , és milyen jó dolog ez, tehát ezért nekünk is kellene a saját jelszavunk. .... Na az nem úgy van , én ne játsszak az ő állásával! Le kellett futnom még 25 kilométert egy meghatalmazás aláíratása céljából és a végén mégis én mondtam meg , hogy mi legyen az új jelszó. Na most már tudok mindent. Hurrá !!!!

    Érdekes az üzlet kiterjesztéséhez nem kellett a jelszó , sem meghatalmazás, de az új jelszó igényléséhez igen!
    Anno a matáv idejében a szerződő fél kezébe adták ott és akkor a nyomtatott szerződését, jelszavait és mindent !!!! :)) Hát ilyen volt a szocializmus . Most már nem az van. :W

    Mari néni falun ,aki már sok kapát látott de sosem volt egere, sem PIN kódja , ezt hogy tudja kinyomozni?

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák