Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz petne #1441 üzenetére

    Na szóval jelenleg itthon van
    ADSL Maximum - régi csomag lejárt hűségszerződéssel
    illetve Minimum díjcsomag - szintén régi vonalas telefondíjcsomag.

    Szeretnék egy olyan konstrukciót, hogy 1 éves hűségidőt vállalva maradna a 8mbites net - ez a DSL SOLO Medium csomag lett ha jól tudom, mellé egy alap DSL telefon, és IPTV családi csomag.

    rámegyek a csoamgok akciókra, kiválasztom a kedvezméyek és telepíthetőség gombot, megadom a vonalas telszámot, beikszelem hogy van telefon és internet szolgáltatás. Telefonnál cska alap díjcsomagot tudtam bejelölni, mert minimált nem ír, internetnél meg az adsl szolgáltatást pipáltam be. Uccu tovább

    Kívánja módosítani meglévő szolgáltatásait? oldal következik. Telefon - Jelenlegi Alap díjcsomag díjcsomagomat szeretném leváltani egy másikra. Mivel ugye analógról dsl telefonra váltanék. Jelenlegi ADSL szolgáltatás díjcsomagomat szeretném leváltani egy másikra. Mivel a Maximum megszűnt, helyette álasztanám a Solo mediumot - és mivel ha azt ikszelem be h megtartom, akkor nem vagyok jogosult a t-home tripla egyik kedvezményére. Tovább

    Internet díjcsomag választásnál beikszelem a 6890 ftos Solo medimot. Összesített számla eddig IPTV cslaádi csomaggal (dejó, miért rakta be magának, miért nem kérdezett rá)

    Választott szolgáltatások havidíja: 11780 Ft/hó

    Az Ön havidíj kedvezménye: 1500 Ft/hó

    Összesen: 10280 Ft/hó

    És a tovább gomb után kifagy a honlap, kiírja h hiba lépett fel :D Köv nekifutásban a meglévő szolgáltatásokhoz cska az internetet pipáltam be (mert a kérdésben ott van h vezetékes telefonon kívül mi van). Itt furcsamód változtak a kedvezmények, és a telefon szolgáltatás fül megborítja a rendet elég rendesen. A PSTN, VOIP és VOCA telefonoknál is az alap csomagra az 1500 ft helyett 3500 ft ír, és csak 1000 kedvezményt, és így a végösszeg egy laza

    Összesen:

    Választott szolgáltatások havidíja: 15 280 Ft/hó

    Az Ön havidíj kedvezménye: 2 500 Ft/hó

    Összesen: 12 780 Ft/hó

    ami nem stimmel, mert korábban beszéltem veled és számolgattunk, akkor 11780 jött ki és T-Online fórumtárs is 11780 at adott meg árnak

Új hozzászólás Aktív témák