Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasza_xp

    senior tag

    válasz petne #1394 üzenetére

    Ha nem lehet majd a filmeket felvenni, akkor majd lemondom az iptv-t mert akkortól semmi értelme nem lesz, kinek lesz ez jó? Nekem, mert akkor megoldom máshogyan, a t-nek nem, a csatornáknak nem, akkor meg mit akarnak, féltik, a szaros mounikashowt, meg az anyátok közt 3. milliomodik részét, hogy adás után kb 20 percel fent van a neten, fent van, kb 1 óra múlva, ha valaki azokra bukik töltse, engem hidegen hagy.

    Őszintén engem az HBO is hidegen hagy, ha ingyen adnák a családi csomaghoz, akkor sem kérném, volt vagy 5 évig, anno, azért lett belőle elegem, mert csak havi pár új film volt ami meg érdekelt volna nem, a torrent nekem most tökéletes megoldás az igényeimre, amit nézek a tv-ben az a axn, NGC, Discovery, ha ezekből elérhető lenne az összes annak örülnék.
    tudom, hogy a torrent, legalábbis a feltöltés illegális, de ha hivatalos és fizetős lenne, normális filmekkel és árakon akkor fizetnék érte. Amúgy a t-home tékája kb a nagyiknak meg a gyesen/gyeden lévő anyukáknak jó. Mondjuk én tudom magamról, hogy filmbuzi vagyok, de azért az amcsi itunes-al egészen jól ellennék. Egy ideig biztosan :D

    “A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

Új hozzászólás Aktív témák