Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snyper990

    őstag

    válasz tobias40 #131368 üzenetére

    Nincs mit :) Nyilván mindenki eldönti, hogy mit és hogyan akar használni, különösen akkor, ha kompromisszumra van kényszerítve. Ha működik, akkor miért is ne, főleg ilyen kihasználtság mellett. Persze nem árt észben tartani, ha később esetleg megváltozik a használati mód és valami probléma adódna, hogy ott érdemes elindulni a hibakeresésben.
    Ahogy a fentebb linkelt oldalon írják, belső hálózatban okozhat gondot a hálózat router előtti eszközeinek elérésében, de helyesen beállított címtartományokkal szerintem annak is megoldhatónak kell lennie.

    #131370 -Solt- Szerintem a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás akkor is egy switch (meg ezek szerint egy elosztó :D) beszerzése. Vagy a Milyen routert? topikban tudnak segíteni egy megfelelő router kiválasztásában, ha mégis úgy döntenél, hogy visszaviszed a mostanit.
    Switchből 5 portos valószínűleg elég, tegnap mikor rákerestem, valamelyik TP-Linkre is írták, hogy megy vele az IPTV. És lehetőleg gigabites legyen. Nekem egy Asus GX-U1081 van, azzal teljesen meg vagyok elégedve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák