Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Piftuka #16396 üzenetére

    Annyi biztos hogy a 2 db akkut egyszerre használja, az első és a második videón látszik miként is kell cserélni, illetve miként is van bekötve.
    [link]
    [link]
    Ez szerintem sokat elárul a működéséről.
    Hosszabb lehet egy akku élettartama abból adódóan is, hogy ritkábban fog teljesen lemerülni, illetve kisebb terhelés jut 2db akkura mint 1 db-ra igaz lényeges az akku kapacitása is.
    Annyi biztos hogy ha nagy a terhelés egy akkun akkor hamarabb elhasználódik, hamarabb eléri az élettartama végét.
    Én is betehettem volna a kisebbik verziót (900-as) de mikor én vettem akkor az 1300-as verzió akciós volt és elenyésző volt az árkülönbség, illetve az is a nagyobb testvér felé döntötte a mérleget, hogy már nem 1 db akku volt benne, hanem 2 db és a külföldi vélemények is igen pozitívak voltak.
    Én az 1300-as típust 56 ezerért vettem, és akkor a 900-as volt 45 ezer körül, így szerintem egyértelmű volt a nagyobb testvér felé a döntés.
    Ha APC-t akartam volna venni ezzel a kapacitással és tudással akkor kb. 3x drágábban kaptam volna meg.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák