Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EAndrew

    aktív tag

    válasz TeeJay #15609 üzenetére

    Na újra mértem egy másik fogyasztasmérővel és nem szoftveresen hanem konkrétan egy hálózati mérővel. Így megint 230w-ot mértem csúcson, amikor egy fifa20 töltött be, de utána azzal is beállt 180-190 közé. Teszt gyanánt előtte lemértem több fogyasztót aminek meg volt adva az igénye és az nem változó/ingadozó (pl. lámpák). Ott a mérő 5-6w többlet fogyasztást mutatott mint annak papíron kellene lennie. Vagyis elvileg a hibatartományon belül volt a pontossága.
    Tény azt nem tudom, hogy a papíron megadott 200w-os fogyasztás melletti 9perces időtartam mennyire valós az apc esetében, de ez hamar ki fog derülni és az is lehet hogy a vége az lesz hogy csak a NAS lesz rajta.

    Egyébként szerencsére nálunk ennél combosabb játék nem megy (még), mert nekem nincs rá időm, fiamat meg nem hagyom ;] .
    Szal annyira kell az ups, hogy amikor hirtelen elmegy az áram, akkor ezt az átlagos 190w-os fogyasztást elvigye addig amíg a NAS kikapcsol, ez kb 2perc.

    "Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

Új hozzászólás Aktív témák