Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Sziasztok!

    Kerestem, de ehhez hasonló topikot nem találtam, szerintem elég egyedi probléma és remélem tudtok segíteni.
    Elérkezett ez a pillanat is, nagy álmunk valóra váltásán fáradozunk, miszerint saját diszkót nyithassunk.
    Régóta tervezgetjük már, de most jutottunk arra a pontra, hogy a terveket meg is kellene/lehetne valósítani.
    Csak ugye ez nem olyan egyszerű...
    Először is kellene egy hely.
    Amit mi kinéztünk, az a legideálisabb lenne, mivel 2 éve szintén szórakozóhelyként működött és csak a hangtechnikát kellene beszerelni, meg persze egy kis renoválás és sokkal olcsóbban meg lehetne úszni, mintha teljesen nulláról kezdenénk.
    Ez az épület viszont magántulajdon, bár az előző diszkóssal is osztoztak a hasznon, így a tulaj kiadta neki.
    Ezzel a résszel remélem nem lenne gond.
    Az igazi probléma ott kezdődik, hogy fogalmam sincs, hogy milyen papírok kellenek hozzá, mit és hogyan kell bevizsgáltatni.
    Valamint úgy tudom pályázatot kell benyújtani a helyi polgármesteri hivatalnak, de ennek sem tudom, hogy mit kellene tartalmaznia.
    Mi lenne a célszerűbb?
    Először a helyet lerendezni, vagy először pályázatot beadni?
    Természetesen lenne benne italpult valamint étkezési lehetőség és egyéb fajta szórakozási lehetőségek (biliárd, TV, csocsó, játékgépek) az épület nagy méretéből adódóan, de ezek is újabb kérdéseket és problémákat vetnek fel.
    Nagyon láma kérdések, tudom, de sosem nyitottam még diszkót. :)

    Minden ötletet szívesen fogadok, hogy hogyan kellene elkezdenünk és mi az amit első lépésként meg kellene tennünk valamint mire figyeljünk oda.

    Minden hozzászólásért előre köszönet! :R

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák