Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz norbert1998 #12927 üzenetére

    A Baltlines nem mai csirke, de attól függ milyen típus, mikor évjárat. ha régebbi darab, akkor ott a hangváltó konkrétan egy egész hadászati áramkor, kocka Siemens szerű kondikkal, amiknek a hangja utánozhatatlan, szóval nagy kincs, de ha kapacitás csökkent, akkor lényegében oda a varázsa. Kíváncsi lennék, hogy az Öszterrejk zsibin milyen audio cuccokat kapni, ha valakinek van ezzel kapcsolatban infója, annak örülnék.

    A minőség nálam Boston, Marantz, Sherwood, stb.-nél kezdődik, de hallás és ízlés függő. Ezek a nevek kaphatóak olcsóbb és magasabb árfekvésben is, és itt a legkevesebb a csalódás esélye. Ellenben ott az Onkyo, a szememben csalódás és szégyen, de hát arra felé nem nagyon ment régen sem az audio gyártás, ráadásul erősen túl vannak árazva a mai cuccaik is. Egy a lényeg, magyar gettórobbantót ne vegyél, ne ess az én hibámba, mert annyi esélyt adtam már nekik, hogy förtelem. Ráadásul most is szemezek egy hazai termékkel, de tudom, komoly lehangolódás lenne a vége, csak az a fránya nyughatatlanság :)

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák