Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz deicide #19022 üzenetére

    "A Budapestiek, habár tahók, legalább vezetni és haladni tudnak. Fehérváron ez nem megy."

    Teljesen egyetértek. Egyszerűen, mint a zombik, csak tötyögnek, meg bambulnak. Minden reggel külön meg kell fontoljam, hogy merre is menjek, mert a sok állat miatt elkések. Olyan, hogy egy lámpás kereszteződésben állunk és a kretének miatt, ha zöld lesz átjut 2 autó. 2? LOL Ki tudnám lőni őket az űrbe.....
    Ez még csak az egyik, a másik meg a másik telibe sz*rása. Kihajt eléd, bevág eléd stb. Persze menni nem megy, úgy kell tolni, mert 50-es korlátnál nem képes 40-nél többet kierőltetni magából.
    A múltkor egy ilyen farok miatt kifogtam 3 pirosat. Meg tudtam volna ölni a végén....

    Utóbbi időben rá is szoktam arra, hogy lesz*rjam én is őket. Kicsit is eltötymörgi már vágok be elé. Lónak a fülét a valagukba. Majd ha megtanulnak közlekedni....

    Mondjuk kerékpárral se jobb. A reggeli munkába menetel alatt csupán 3-4x akarnak elgázolni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Új hozzászólás Aktív témák