Keresés

Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Cs.Orsolya #53 üzenetére

    Hmmm, tényleg fogós kérdés...
    Az biztos hogy legalább 6 számjegyű összeg lenne, annál is inkább a vége fele, de lehetne 7 számjegyű is...
    A milyen téren kérdéskörön még gondolkozom, de nagyon meredek dolgokba nem mennék bele... Az átlag parasztot/bunkót/losert eljátszanám. :)

    Jerry Springer showt én olyan 6 éve láttam utoljára ha jól emlékszem, na már az a rész ütötte a magyar megfelelőit mindenben... Amúgy érdekes megfigyelni, hogy ott ahogy annak idején megfigyeltem a szociálisan hátrányosabb helyzetű feketék a főszereplők nagyrészt, még a a magyar megfelelőjében szintén a szociálisan hátrányosabb helyzetű cigányok.

    Az ultra kövér emberes dolog: itt is tényleg ott van a család és a delikvens felelőssége is (öröklött betegségektől és egyebektől eltekintve), mármint hogy annyira elhízott... Az már más, hogy milyen hogy bazári majmokként mutogatják őket...

    Amit még eszembe juttatott, az szintén valami átvett licenc alapján készült show a tv2-n azt hiszem: ebben eléggé ronda emberek voltak, akiket totál átalakítottak plasztikai sebészek útján... Az egy dolog hogy nem tudták úgy elfogadni magukat, az egy másik, hogy segítettek nekik, de az hogy tv-ben mutogatták őket...

    szerk.:

    concret_hp : minket pár éve elkapott haverommal az egyik szórakozóhelyen két csaj, ők olyan 10-15k-t ajánlottak volna egy alkalomra valamelyik műsorba...

    KMan : kár hogy levették, azokat lehetett volna linkelni ide... Mint említettem Jerry Springert évek óta nem láttam, de már akkor is durva volt... Azt hiszem abban a részben az volt a story hogy a csávó megcsalta a feleségét egy másik nővel, a másik nőt meg egy fickóval. Persze a szokásos színpadi jelenetekkel körítve a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák