Keresés

Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Daewoo cmc 1427 típusú monitor költözés miatt ingyen elvihető.(esetleg jelképes dologért cserébe). Egyik nap még ment, a másikon nem indult be. Nem sok baja lehet, így aki ért hozzá egész biztos meg tudja csinálni. Mórahalmon van. Ha héten nem jelentkezik rá senki, akkor megy a lomosoknak, ugyanis nem akarom az uj lakásba is elcipelni...
    Ezenkívül:
    XCEL2000 chipsetes P2 alaplap (beépített hang,vga), 350/512/100/2.0V S1 Philippines procival, 32 mega edo rammal; Slot1-FCPGA átalakító (Acorp AS370); Intel procihűtő (az van ráírva, hogy A50933-003 n 2331d f FO7R-12B4S1 03AC1 DC12V 0.17A NIDEC Corp.); Sil 680 ULTRA ATA 133/RAID IDE card; DVD íróra cserélhető, vagy eladó(ak)
    Van még két soros egér, meg cd rom meghajtók meg régi kártyák ingyen, vagy jelképes összegért...

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    válasz szumoo #497 üzenetére

    Nincs messze a Nyugatitól?
    Szerdán megyek pestre ugyanis...

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • regvoltrossz

    tag

    Érdekes. Hirdettem itt és az apróban ugye ingyen monitort és régi általam már nem használt cuccokat. No persze van is olyan akinek kellene, de ugy viselkedik, mintha legalábbis az én érdekem lene, hogy ő ingyen elvigye. Elvárnák egyesek, hogy Szegedre, sőt Gyöngyösre, Pestre, meg az ország tulsó végébe én cipeljem el a monitort és egyebeket. Még ki is köti mindegyik, hogy senki másnak oda akarjam adniu, mert ez már az övé..
    Hát nem! Ha valami ingyen van az még nem azt jelenti, hogy az eddigi gazdája síkhülye! Ha kell, és tényleg annyira kell, akkor el lehet érte jönni, és el lehet vinni. Ennyi. De nehogy már ugráltassuk is a másikat ha kérhetném! Köszönöm!

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Aktív témák