Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoszogi

    tag

    válasz pilóta #87007 üzenetére

    oké, részemről ennyi.
    Leírtam amit akartam, holnap meló aludnom kell. Mint mondtam meglátjuk szeptemberben, mit hoznak ki a számok, de aki élő rendszerrel dolgozik, az tudja, hogy a legkiszámíthatóbb dolgokba is csúszhat valami rendkívüli: lehet rendesen takarították a korlátokat, kilincseket, fél óránként letörölték. (saját tapasztalat: Zamárdi autós camping, míg megfőztem az ebédet ami kb másfél óra, háromszor-négyszer mosták fel a követ fertőtlenítős vízzel mert ez volt a szabály, pedig az kb 15 éve volt) A medencében nem csak klór hanem aktív ózon UV fertőtlenítés is volt, pont amiatt, mert kvázi egy óceánjáró egy zárt rendszer, és ha egy hányós fosós vírus vagy bármi megbetegedést okozó dolog elszabadul az katasztrófát okozhat, jobban ügyeltek a tisztaságra, higiéniára (régebben volt is náluk ilyen járványszerűség a hajón, gondolom azóta a higiéniás előírásokon, eljárásrenden szigorítottak lsd Wikipedia). Vagy mivel idősek voltak tudják mi az illem és nem tüsszögtek köpködtek össze-vissza. Erről semmi információ nincs. Azt már eldöntöttük, a sajtó megbízhatatlan, szóval nem tudjuk.

    Azért abban egyetérthetünk kicsit más mint a londoni metróban várni a metrót, vagy a boltban tülekedni, nyomorogni a tömegközlekedésen, lihegnek a nyakadba, megfogdosnak mindent, míg az óceánjárón megvan a saját szobád, elkülönítve ki is mehetsz másik utastól távol, van fertőtlenítőszer stb. Ez a tipikus alma-körte összehasonlítás. Jó éjt, szeptemberben visszatérünk rá.

    Tőlünk elvileg ma valakit elvittek, mert "gyanús" tüneteket produkált. Ha elkapom, eskü megírom ide.

Új hozzászólás Aktív témák