Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gbi82

    tag

    válasz bbuffy #47571 üzenetére

    Olvass vissza , köszöntem ,bemutatkoztam amint illik, aztán suttyó módjára idetoltam az óráimat a képetekbe, gondolom már ez is igen antipatikus volt, ráadásnak még ezek után (amikor már épp azt hittétek, reméltétek lekopok a picsába) írtam egy mááááásik vérlázító hsz.-t de most megkaptam.
    Én egy másik fórumon ,más témában vagyok, voltam őstag , hozzáértő de soha nem suttyóztam senkivel aki odatéved és esetleg nem geek-ként tette fel az első pár kérdését, inkább segíteni próbáltam. Sajnos több fórumtársam inkább a másik vonalat választotta és szépen lassan kiölték a topicból az "egyszerű" embereket. Na ezért ugrom egyből a bunkózásra. A legszomorúbb pedig az hogy általában a legnagyobb tudású egyén veszi a bátorságot, hogy úgy beszéljen a másikkal mintha a seggéből rántotta volna ki éppen. Egyébként 4 éve elhagytam Magyarországot ,mert élhetetlen körülményeket biztosított, mind anyagilag ,mid az emberek általános mentalitása miatt. Azegymást hátbaveregető megmondóembereknek (akinek nem inge) küldök egy másik idézetet ,ezúttal nem Ciccolinától
    Bástya elvtárs: Szerénység! Ne tömjénezze magát! Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység.

    [ Szerkesztve ]

    "ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

Új hozzászólás Aktív témák