Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    válasz Lami66 #146523 üzenetére

    Márka fanatizmus és sznobság kellemesen elmebeteg egyvelege.

    Minap bementem egy óráshoz, szeva Béla, mit gondolsz erről ? Ez sz@r, csak a Citizen az istencsászár.

    Bringásboltba bemegyek szia, mit gondolsz erről ? Ez sz@r, a Kelly's az istencsászár.

    Ez nem mindíg a pénzről szól, van drága ami tetszik és nem vehetem meg mindegyikből ( Kona Operator & Vintage Seamaster ) amit nem engedhetek meg magamnak, de a hozzáértők ( Fattyú / Hasaggymeg )is elmondták nekik, hogy hessegessék már el egy kicsit a lila ködöt és próbáljanak meg tisztán látni, de nemnagyon sikerült.

    De ha már én kudarcot vallottam, hogy hozzá hasonló órát vagy órát, vagy órákat találjak, legalább azt megtudtam Fagyállótól, hogy megbízható a szerkezet, és hogy biztonságos módon levehető a hátlap, mert ő legalább válaszolt, amiért ezúton is tisztelet, és köszönet neki ! :R

    Egyébként borzalmas, hogy micsoda egy finnyás vagyok, napokat töltöttem emészthető árú és kinézetű órák keresésével, és még mindíg csak három van, a Parnis P415, a Vintage Seamaster, és a Seiko Alpinist. :W

    A Kartel / Nixon / Enicar / Pobeda / Bulova márkákról mit tudnátok elmondani ?

    Láttam több csodaszép vintage szovjet pobedát de csak három és fél centisek, én meg négy centi fölött keresgélek leginkább.

    Egyébként sajnálom, hogy az Invictus fekete listás, van egy szép ( természetesen zöld :DD ) pajzs alakú modelljük, ami nagyon rendben van.

    Van néhány szép vintage Citizen is, bár nem értem, ha az óra többi része oly míves, akkor a mutató miért olyan, mint egy vonalzó.

    Lacoste is van sok szép, de nyilván ötszáz forintos kínai szerkezettel.

Új hozzászólás Aktív témák