Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmad

    őstag

    válasz Kornel #10683 üzenetére

    nem menne egyiksem. Pont ez a tipikus magyar gondolkodas módszerint amit szplötty is irt ( ne haragudj nem megbantani akarlak) mint irta ő 5 gurigáért nem suzukit venne..

    Pedig mindenki tudja h egy jó autó, sőt nagyon jó autó de közbe mindenki mondja h ő annyi penzer nem suzukit venne.. Miert nem? Amikor nagyon jol tudja mindenki h nagyon megbizhatóak. Szerintem itthon a regi swift miatt amit mindenki lenéz pedig egy nagyon megbizható autó.mondja a nagytobbseg h szar a suzuki.. Es ez a gondolkodas mód valahogy az új suzukikra is igaz, pedig azok fényévekkel jobbak mint egy régi swift. És mégis sokan mondják h huu draga a swift 3 milláért ő annyiér nem azt venne, inkabb corsa vagy clió..mer azok aztán annyira jók :D egyik egy fos francia a másik német,de a japánok még mindig jobbak :)

    szóval valahogy nem értem ezt a gondolkodást, az emberek cikinek tartják azt hogy ők suzukiban ülnek? Mert az van ráirva..szerintem mindenkinek saját magának kell megfelelnie nem másoknak hogy ők mit gondolnak.engem pl totál nem érdekel ha valaki lenéz mer suzukiban ülök, az egy primitiv ember, ennyi. Ha új autót akarnék simán vennék új swiftet ha lenne rá pénzem, kivül belül nekem nagyon tetszik es tudom hogy egy megbizható autóm van.

    Clio corsa inkabb hanyagolnám. Suzuki helyett toyotát vagy mitsubishit vennek de azok meg dragabbak. (kiveve az új colt, az jófele)

    szoval a dragabb suzukiknak ezert nincs piaca itthon mer annyier nem veszi senki mondvan h annyit nem ad egy suzukier. Az ilyentől a falnak megyek :D

    a kizashi új ára tenyleg eleg draga, de attól még egy jó autó, kulfoldi oldalakon az audi a4 es az E mercik ellenfeleként tekintik.

Új hozzászólás Aktív témák