Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz rothfb #146 üzenetére

    Szia! Ha te inditod a haborut, akkor az elejen meg kell hatarozni a war demandokat (kovetelesek), hogy mit szeretnel elerni a haboruval. Minel tobb kovetelesed van, annal nagyobb folennyel kell rendelkezned a haboruban, pl. ha csak annyit akarsz elerni hogy nyissa ki az adott empire a hatarait szamodra akkor lehet eleg lesz a haboru alatt elfoglalnod ket bolygojat es feladja a harcot. Ha koveteleskent cede planeteket valasztasz, akkor a haboru vegen tied lesz az a csillagrendszer, cserebe jobban meg kell fingatnod az enemyt, tovabb tart majd a haboru. Ha minden bolygojat elvetted ilyen modon (nagyobb birodalomnal ez nem fog menni egy haboruval!) akkor megszűnik az az empire.

    Ha vedekezo haborut folytatsz, vagyis megtamadtak, akkor a haboru elso eveben tudsz meghatarozni te is koveteleseket, utana mar nem. Sajnos erre a jatek nem hivja fel a figyelmedet, en is ugy jartam hogy megtamadtak es nem allitottam be koveteleseket, majd miutan porig romboltam mindent, kenytelen voltam ures kezzel befejezni a haborut :(

Új hozzászólás Aktív témák