Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz PR0JECTNR56 #81525 üzenetére

    A kommunikáció az, hogy nincs itt semmi probléma, nincs, nem volt soha, és nem is lesz semmi fennakadás, ez a legjobb GPCMR kliensek legeslegjobbika. :DDD

    És részben igazuk van, ha nincs valami komoly belassulás, mint mondjuk időszaki széleknél szokott lenni, akkor én perszonál simán be tudok lépni a kliensbe, tudom a Steam szerverkeresőt használni(és úgy általában működik a Steam networking), elérhető a tárgy tároló, megy a hangos és szöveges chat, megy a streaming, akkor is, ha a topikban sormintát alkotnak "nektek megy?" és a "má megin lerohadt ez a *** *** *** ***" posztok a morcos szmájlikkal. :B :) Szóval valakit érint, valakit meg nem, így hogy és kinek adjanak ki maintenance warningot? :F

    Persze nekem Gaben párti GPCMR Premiere VIP Deluxe Edition aranykeretes Steam tagságim van, meg hozzáférés a Hammer Legion Member szerverekhez vész esetére, szóval én nem számítok. :D
    Viszont ezért cserébe Origin, és a Uplay kliensek annyit ***atnak, mint a Steam és az alter kliensek(régi EA Downloader, Gamersgate letöltők, GfWL! és Windows Market app, Impulse/GameFly, Direct2Drive/GameStop, GOG Galaxy, Desura, Green Man Gaming Capsule) 6 éve együttvéve. :(

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák