Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz dragonfx #39642 üzenetére

    Bakker mennyi kérdés :D

    Nos, ha veszel egy játékot, dobozosat, akkor azt is fel kell telepítened... Ezért foglal annyi helyet... Alapesetben, ha a Steamen megvan egy játékod, és azokat onnan telepíted a gépedre, azt a STEAM mappába telepíti... Ezért olyan nagy méretű a steam mappa...

    Amiket néztél, azok achivementek, olyan jelvény szerűségek, amit a játékban lehet teljesíteni. Pl. "Ölj meg egy katonát, miközben a levegőben rakéta-ugrást végez". Ha megtetted, ami nem könnyű, akkor megkapod azt a "jelvényt, és a barátaid látják, hogy Te mennyire ügyes vagy... :)

    Ha félig letöltötted a játékot, és kikapcsolod a gépet, az onnan folytatja, amikor ismét bekapcsolod, és bejelentkezel. A letöltéshez, de a legtöbb játékhoz is bejelentkezés kell a steam fiókodba... De szerintem ez nem probléma.

    A játékot vagy az asztalon lévő ikonjával indítod, vagy jobb klikk a tálcán (értesítési területen) lévő steam ikonra, és ott van egy olyan menü, hogy "Könyvtár". Arra klikk, beugrik a steam ablaka, és ott is el tudod indítania játékot...

    A tárgyakat, amiket kapsz játék közben szinténa "Könyvtárra" kattintva tudod elővarázsolni pl. Megjelenik a steam ablaka, felül van egy olyan, hogy "Játékok" menü, abban egy "Ajándékok és vendégbelépők kezelése"... Arra katt, és külön van szedve a TF2-tárgyaid...

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

  • Youri

    veterán

    válasz dragonfx #39642 üzenetére

    Azért van a chilvary előtte, mer így lett az abc kitalálva. S steamapp/common mappába tölti a játékokat, de legegyszerűbben a Steamből tudod elindítani.
    Kicsit fedezd fel a dolgokat, úgy lehet, hogy gyorsabb lesz, mint mindent megkérdezni itt. A giftekkel kapcsolatban pedig nem értem milyen elvárásaid vannak

    RTX ON

Új hozzászólás Aktív témák