Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz atidzsiforc #25205 üzenetére

    welcome on board!

    mas:
    tegnap vegre ugy jatszottam terranal, hogy a vegen azt ereztem, hogy legalabb az arany szint megvan...vagy a platina alja :B (es folyamatosan ment a fejlesztes, exp, sereggyartas...tehat vegre nem csordult tul a nyersanyag, es vegig volt elkepzelesem :) )

    3v3 volt ZTT (mi) TTP (ellen)
    reactor helionnal kezdtem, a korai marine push nak el is vettem a kedvet :) , majd atalltam tank-marine-ra (nehany megmaradt blue hellionnal)...kesobb jott a medic, amivel fel-fel droppoltam a terran mineral line-hoz....teknos taktikaval blokkoltam a fel palyat (font addig elvolt a zerg-terran tarsam...es amint elertem a 200-as limitet (eddigre nehany bc-m is volt mar), marine-stimmes rohammal raugrottam az ellen bevedekezett terranjara (nagy kart ugyan nem tettem, de legalabb en tamadtam ki, es lett helt a tobbi bc-nek) ... folyamatus mule maradt ki (de legalabb tudtam scan-elni), ill. a 2.ik expnel mar nem nagyon csinaltam scv-t, hanem csak atcsoportositottam. vegul is fent a tarsak nagy adok-kapokot muveltek, de az tette be nekik a dolgot, hogy az egyik terran egyaltalan nem tudott expelni (meg igy is O lett az ellenfel legjobbja) ...jo volt

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák