Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    Tegnap a szokásos terran helyett randomozgattam 2v2-ben. Nagyon hasznosnak éreztem. Az első pároban rögtön volt ellenfélnek egy T és tudtam, hogy mit utálok legjobban mikor ellenem csinálják, hát kipróbáltam. Toltak egy korai push-t, hát megfeleztem a sereget a fejárón FF-fel, így egyedül sikerült fognom, mondom ezt nem is nehéz kivitelezni, legközelebb óvatosabbnak kell lennem, ha én támadok, mert sokat jelent. Következő is P-volt, de itt kicsit nehezebben ment a dolog, de ezzel a warpal, nagyon gyorsan jön az utánpótlás, nem olyan nagy gond, ha elfelejtek időben gyártani és ráérek countert hozni, mikor látom, hogy elindul az ellen.
    A 3. és 4. mérkőzés Z lett. Nagyon erős korai roach pusht lehet nyomni és csak azért nem vertük be őket, mert nagyon ráálltak a védelemre. De mikor zerggel játszom, mintha kicsit más játék lenne. Rendszeresen gondot okozott a lárva hiány, pedig köpködtem ahogy tudtam és már értem, miért mondják, hogy a muta mellett nincs elég gáz másra. Itt is kipróbáltam, amit utálok mikor ellenem csinálják. Mentem, szedegettem ahogy kell a munkásokat, viszont nagyon sok figyelmet lekötött az ide oda repülgetés kergetőzés, így elmaradt a makró és tényleg nincs elég gáz másra. Talán majd ha jobban megy a multitask és kiexpelek 8 helyre. :)

Új hozzászólás Aktív témák