Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Malibutomi #936 üzenetére

    Én is össze tudok szedni pár dolgot, ami zavar. Írtam is már ezekről.

    De ezek nem a FŐ játékmechanikák....azokat természetesen szeretem, mert jól vannak megcsinálva, és Vannak.
    Ezért vettem meg a játékot, mert amikre épít, az engem érdekel.

    Valószínűleg, ha teljesen más stílus kellene, akkor ehhez hozzá sem szagolok !

    Én mondjuk GrandMaster fokozaton ( legnehezebb ), nagyon nem foglalkozom az ellenfelek látótávjával. Mert itt már agresszívak eléggé. Örülök ha túlélem őket.

    De valóban vannak benne technikai problemák, bugok. Több oldalt is mutattam már, ahol direktben foglalkoznak ezekkel.
    Akadnak szépen. Némelyiken jót is röhögök.
    Viszont ezeket javítgatják ,és ami lényeges....összességében az embereket nem zavarja a játék során. Nem hatalmas problémákról van szó.

    Mostanság nekem is van textúrába belelógó láb, "széteső fénykard"....nem megfelelő talajfogás...textúra zörej...meg amiket még levezettem.
    Csak éppen rá kell koncentrálnom, akkor veszem észre. Ez a nem mindegy.

    De ismétlem magam, az egyéni dolgok, nem vonnak le semmi a játékból.
    Másnak meg tetszik az interakció a robottal. A kommunikáció. ( ez egyébként a filmekben is jelen van bőven )
    Ők nem mondják hogy felesleges.
    Miért is lenne az....kinek mi. Egyébként a droiddal nagyon jó a viszony, mintha a testrésze lenne. Ez illik is az egészbe.

    (#937) Deck

    Én mondjuk ugrálok állandóan, kitérek stb....még nem jött át az érzékenységből adódó kellemetlenség.
    Xbox kontrollerem van pc-n.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák