Új hozzászólás Aktív témák

  • Cydie

    csendes tag

    válasz VincentVG #549 üzenetére

    Igen, PC-n. Viszont nem szoktam alkategóriát választani játéktipusokból, ha DLC-t szeretnék nem válogatok azon belül játékmódot, hagyom hogy a játék keressen. Ez szerintem teljesen elfogadható ekkora player base mellett, tekintve, hogy amikor Black Ops 3-ból volt egyszer free weekend, a több ezer (vagy százezer) játékos ellenére nem lehetett TDM-en kívül semmit játszani. Így szerencsére rá is jöttem, hogy a mostani CoD-ok már nem az én világom, ezért lett később Battlefront megvéve, nem bántam meg. Olyannyira, hogy látva az Origin access kínálatát, elő is fizettem. Egy évre annyi, mint amennyiért a Battlefrontot vettem több mint egy évvel megjelenésre. Egy évben minimum egy jatekot megveszek jóárasítva, az accessbe meg egy év alatt több mint egy játék kerül be, szóval már többet kapok egy áráért. Upgradeltem vele a Battlefrontot Ultimate Edition-re, NFS 2015, Battlefield 1, Titanfall 2. Ezekért már megérte, majdnem biztosan nem vettem volna meg őket. DLC pályákat én is hiányolom offline. Bot AI kód megvan, walkerek útvonala is, nem látom át mi akadálya bekapcsolni őket. Ha ez nem, legalább levehetnék a Private Match limitet 2 playerről 1-re, hogy egyedül körbejárhasd a mapokat. Szerencsére mire én csatlakoztam a játékhoz, addigra minden DLC kint volt és bug fixelve, szóval én csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Eddig nálam az MW2, MW3 szintjét semmi nem ütötte meg, Battlefield 3-at szerettem, de ez a Battlefront volt nálam a legjobb multiplayer élmény, amiben eddig részem volt. Hangulat, zene, fegyverek, skillek, gameplay, grafika, játékmódok, karakterek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák