Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Lanny #15356 üzenetére

    Jó, csak a nagy átlag, aki nem kereskedik (oly sikeresen), nincs fenn félnapokat, annak nincs is esélye olyan cuccokat összeszedni, amivel már labdába rúghatna a "nagyok" ellen.
    Nekem nem nyújt élményt - sőt... - a wot-ban, sem adrenalint, kiállni a +2 tier-es OP-ok elé, arra a 2-3 lövésre, ami biztos, hogy elvisz, miközben én max. HE-vel - mer' még a prémiumlőszer sem viszi őket - tudok beléjük csípni, amit meg sem éreznek... - mer' azt meg tudatosan tönkretették a wg-sek a hasznuk miatt!

    Először hozzanak szervert Európába, hogy a lag-ot minimalizálni lehessen és ne ugráljon össze-vissza a pályán a hajóm, vagy a karakterem!
    Aztán lehet osztályba sorolni a jelentkezőket a cuccaik (értékének) összessége alapján...
    ...és vmi biztosítékot is szeretnék a magam részéről, hogy amibe ma befektetem a vagyonom jelentős részét, azt nem teszik tönkre másnapra, mint az összes többi MMO-ban - amikbe pont emiatt nem fektetek be (valós pénzt).
    Sz'al, nem feltétlenül a PvP milyensége volna az elsődleges problémája az STO-s PvP-nek...

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák