Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz CPT.Pirk #5611 üzenetére

    Ahogy utánam is mondták,vestanál alap az aux phaser.De úgy ámblokk egy enginél szerintem alap az aux,hiszen szinte mindenhez kell az aux.

    Részletesebben,én semmi esetre se választanám a fegyveres támogatást ha már eng,nem az a szereped!

    Egyik lehetőség:

    In space combat you gain:
    Starship Hull Plating,
    Starship Structural Integrity
    Starship Shield

    Ez egyértelműen sci és eng!Számügyileg meg mint írtam,kb 30% ha kivan maxolva a skilled.

    Másik lehetőség:

    In space combat you gain:
    Starship Weapons Training,
    Starship Energy Weapon Training
    Starship Projectile Weapon Training

    Ez egyértelműen tact.Totál felesleges engnek meg scinek,sokkal nagyobb értelme van 2 energiaprofilt csinálni legalább,egy dpsbe erősebbet,meg egy védelembe erősebbet.

    Nekem is így van,van egy 125 wp poweres,meg egy 130 aux poweres,amelyikre szükség van azt választom épp,amibe kellemes csalódtam beam helyett(1 nem árt a subsystem targeting miatt persze előre) viszont a 180 fokos sima cannonok,mint a gépágyú úgy tüzelnek,polarized disruptor.Sokkal előbb jön be a polaron szívás stb mint a beammel,pillanatok alatt lekapcsolom a dolgokat.Van hozzá plasmonicom is,skillezve minden,plusz target weapons-om III-asom is.Annyira komoly ez egybe hogy harc közbe 130 aux,125 shield,100 engine,110 fegyver energiám van.Dpsbe ha akarom tud 3000-4000et a hajó,ha pedig azt akarom semmi se szedi le egyedül.

Új hozzászólás Aktív témák