Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    Kinn vannak a Kumari statjai: [link]

    mit ne mondjak, egyrészt nagyon csalódott vagyok, másrészt nem értem hol tudtak ennyi bakot lőni.

    -5 forward weepon hely = OP
    -16-os turn rate = egy ilyen papírcsónak-ágyúnak túl alacsony, igazán lehetett volna legalább 18
    -a boff kiosztás egyedül az enginél nem nevetséges, de főleg a tac lett nagyon elkúrva... 3 nem-tac skill hely??? WUT? ki az anyám használ 4+3+2 tac skillt? senki az ég világon. itt vérzik el az egész hajó.
    -3 konzol set - a tacoknak így is nagyon ki van számolva a konzolozása, szóval vagy felejtsék el ezt az egész 3-as szettezést, vagy akkor adjanak 12 konzol helyet.
    -így jelen formájában ez a hajó PvP-ben OP, PvE-ben viszont erősen korlátozottan használható csak.

    egyszóval mégegyszer, iszonyatosan csalódott vagyok, mert nagyon ráizgultam erre a hajóra, és ilyen apróságokkal cseszik el teljesen mint a boff kiosztás és a konzolos set. egyelőre marad a fleet defi.

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák