Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz ertewrtewrtw #15027 üzenetére

    Csak azt ne mondd kérlek hogy az alfadirektíva,mert akkor a kardomba dőlök :DDD Ha mégis akkor van marha jó poén ami az ottani vezetővel történt beszélgetés lementése,szívesen publikálom :D

    Amúgy nekem nem lenne bajom velük se,de szerintem beszabehu volt amit az ott leművelt,értem én hogy online játék,meg sok a kocka nyomi fogyi,de az vitte a pálmát annyira fogyimogyi volt :DDD

    Egyébként gerisz külföldibe van nem magyarba tudtommal,bár annyi karija van hogy nehéz észbetartani :)) Szerintem kicsit túl van lihegve ez a felvétel dolog sok helyen,az a flotta ami nem casual az már rég csak az ultrakocka kis pattanásosducikockagec*knek van,fizetnének se mennék olyan helyre,de persze lehet van olyan ember aki tényleg ilyet keres eleve,én a részemről szeretek magasan sz*rni a dolgokra mivel ez egy játék és nem hadszintér.K13 holding is azért nincs kész nálunk mert gyakorlatilag egyedül húztam szinte,vagy max 2 emberrel,kdf oldalon is és ebből kicsit elegem lett,azóta áll kb ugyanott hetek óta,már rég kész lenne,de mivel ami nekem kellett t3 res konzolok az megvan tőlem ott lehet ugyanígy fél évig is.

Új hozzászólás Aktív témák