Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Eyesis #24402 üzenetére

    Nem nem, ne is almodozzatok, ha minden jol megy, akkor jovore, azert ez meg sok mindennek a fuggvenye.

    Eloszor is a kerdes az hogy mennyire lesz szukseg egy uj procira/chipsetre jovo osszel (valoszinuleg azert meg fog erni a valtas, akkor is majdnem 3 evig hasznaltam a vasarlas pillanatabn sem uj rendszert)

    Masodszor meglatom milyen processzorok (AMD ZEN-re vagyok kulonosen kivancsi, hiszen ugy nez ki valamennyire tudatosan epitkeztek mostanaban AMD, nem lennek meglepve ha valami igen jo sorozattal rukkolnanak elo) lesznek akkor a piacon, illetve egyeb hardverek, VGA (490X-ek foleg), PCI-E 3 SSD-k, 10TB HDD (most sem hasznalok tobbet 500MB-nal, ebben steames jatekok is benne vannak) Memoriabol DDR4-esek kiforrjak magukat szepen, 4K vegre jovo oszre alap lesz, kiforrot technologia, telitett piac, nyomott arak, a tobbi meg aprosag ezekhez kepest...

    Harmadszor a szoftver piac (Linux-ok, Windows 10) mennyire forrjak ki magukat az uj technologiakkal, megindult a trend MS-tol el, Linux fele kozelitve ezekkel a technologiakkal, Steam is rahasal a temara, nagyon bizakodo vagyok, remelem eleg jelentos valtozasok allnak be, Linux-ra is rafer hogy vegre rendesen fellenduljon a tamogatasa, talan a gyartok is megnyitjak a drivereket, a verszeny jot tesz mindenkinek, de foleg nekunk.

    Ha meg ekkor is jol megy a bolt, akkor en szivesen fogok valtani, munkamhoz egyre inkabb kelleni fog majd a gep, jobban is fizet egyre inkabb, valahogy beszoritom.

    Regota varok ennyi fejlesztesre, most egyszerre jonnek a jo hire, raadasul ha jovo osszel veletlenul SC is megjelenik, akkor... :)

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák